Buszta Izolacje Natryskowe Przemyśl

izolacja natryskowa

NATRYSKOWE OCIEPLENIE DOMÓW WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

Firma BUSZTA IZOLACJE przedstawia Państwu kolejną odsłonę swoich usług, jaką stała się technologia ociepleń i izolacji na najwyższym poziomie efektywności. Wykorzystując zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie poszerzyliśmy ofertę o rewelacyjne, natryskowe izolacje poliuretanowe a BUSZTA IZOLACJE objął zasięgiem usług izolacyjnych PODKARPACIE – Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Stalowa Wola. Izolacja natryskowa, w zgodzie z naszą doktryną, stanowi obecnie wyznacznik najwyższych standardów izolacji budowlanych oraz poziom jakości niedostępny dla dotychczasowych, tradycyjnie stosowanych materiałów izolacyjnych. Piany natryskowe oferują nieosiągalną do tej pory szczelność izolacyjną, najlepsze i istotnie sprawdzające się w praktyce współczynniki cieplne – niezmienne w czasie i warunkach klimatycznych. Docieplenie obiektu w systemie pianki natryskowej tworzy nowy wymiar izolacji – długoletni komfort temperaturowy, dźwiękowy i ekonomiczny. W tej sytuacji wybór rozszerzenia naszych usług o tak wybitny i dynamicznie rozwijający się segment robót budowlano-wykończeniowych, jakim jest natryskowa technologia ociepleń i izolacji, jest niewątpliwie wskazany, prawidłowy, pożądany i zasadny.

RENOMA, PRESTIŻ, MARKA – IZOLACJE NATRYSKOWE NA PODKARPACIU Z BUSZTA IZOLACJE

BUSZTA IZOLACJE jest firmą z tradycjami. Istniejemy na rynku od 2009 roku. Naszym założeniem od samego początku działalności było stworzenie specjalistycznego zespołu wysokiego standardu kompleksowej budowy domów szkieletowych oraz usług budowlano-wykończeniowych. BUSZTA IZOLACJE na swoim koncie obsługę wielu inwestycji , a jest to wynikiem powiązania wzorowej pracy wysokokwalifikowanej kadry z wyłącznie jakościowym sprzętem technicznym, markowymi narzędziami pracy i specjalistycznymi akcesoriami.

SPECYFIKA, PROCES, WIEDZA, – IZOLACJE NATRYSKOWE Z BUSZTA IZOLACJE

Izolacja natryskowa jest wyjątkową technologią ociepleń budynków, dla której zawiła geometria obiektu, czy różnorodny kształt przegród budowlanych nie stanową żadnego problemu w procesie instalacyjnym. Należy właśnie zwrócić uwagę na ten aspekt. Pianka natryskowa nie jest gotowym, stałowymiarowym elementem izolacyjnym. Taka specyfika stwarza możliwość osiągnięcia wysokiego poziomu szczelności z eliminacją łączeń izolacji, co stanowi barierę nie do przekroczenia przez tradycyjne systemy ocieplenia domu. Piana natryskowa powstaje w procesie wytwarzania bezpośrednio w miejscu inwestycji na izolowanej powierzchni. Kluczowe jednakże znaczenie dla prawidłowości tego procesu i uzyskania pełnowartościowej powłoki izolacji natryskowej mają trzy zasadnicze i nierozłączne elementy: jakość i skład chemiczny użytych komponentów, poziom wiedzy technologicznej instalatora i klasa sprzętu natryskowego.

PRODUKT, GWARANCJA, TECHNIKA – IZOLACJE NATRYSKOWE Z BUSZTA IZOLACJE

BUSZTA IZOLACJE stosuje wyłącznie piany natryskowe i polimocznikowe powłoki hydro-izolacyjne renomowanej amerykańskiej firmy LALLAFOM USA. Produkowane na bazie najlepszych surowcowo komponentów (zapewniających prawidłowość procesu syntezy, stabilność systemu i brak uwalniania lotnych związków organicznych) – są objęte bezterminową gwarancją jakości.
Legitymujemy się wysokim poziomem wiedzy technologicznej, potwierdzonym Certyfikatem Autoryzacji Producenta z USA. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę techniczną, dysponującą najwyższej klasy reaktorem natryskowym renomowanej firmy GRACO i kompletnie wyposażonym pojazdem technicznym , przeznaczonym do obsługi prac instalacyjnych w każdym terenie, niezależnie od zewnętrznych źródeł energii. Opisane wyżej atuty pozwoliły nam na uzyskanie Akredytacji wydanej przez Europejską Organizację Poliuretanowych Izolacji Natryskowych ( www.eopin.org )

INWESTOR, ŚWIADOMOŚĆ – DOCIEPLENIE NATRYSKOWE Z BUSZTA IZOLACJE

Polecamy świadomie izolującym inwestorom z Rzeszowa, Krosna, Przemyśla, Stalowej Woli i całego Podkarpacia – najefektywniejsze ocieplenie, jakim jest markowa izolacja natryskowa LALLAFOM USA, z gwarancją prawidłowego przebiegu procesu technologicznego i perfekcyjną instalacją.